o nas

Medicalaser

nasza klinika

Nasza Klinika powstała z miłości do piękna. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów oraz konsultacji z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, naczyniowej i ogólnej jak również dermatologii, kosmetologii, laryngologii i ortopedii.

 

Profesjonalne, indywidualne podejście do każdej Pacjentki i Pacjenta to wartości, które są dla nas najważniejsze.

 

Do codziennej pracy wykorzystujemy sprzęt najwyższej klasy regularnie podnosząc swoje kwalifikacje.

 

Wykonujemy zabiegi z użyciem laserów, ale także wykorzystując klasyczne metody. Wszystkie procedury odbywają się w ramach chirurgii jednego dnia. 

Skorzystaj z naszych usług

Umów się na wizytę!

Kontakt

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą lekarze różnych specjalności m.in chirurgii ogólnej, naczyniowej, plastycznej, medycyny estetycznej, dermatologii, laryngologii, ortopedii oraz kosmetolodzy. Jest to gwarancja holistycznego podejścia do Pacjenta i możliwości zaproponowania Państwu olbrzymiej oferty zabiegowej .

 

 

 

 

 

dr Marek Dotka

chirurg ogólny

 

Dr Marek Dotka jest specjalistą chirurgiem z bogatym doświadczeniem zawodowym. Obecnie pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej w Nowym Tomyślu, którego jest Ordynatorem. W swojej wieloletniej praktyce lekarskiej pomógł wielu pacjentom zarówno w utrzymaniu jak i poprawie zdrowia, czego dowodem są liczne pozytywne oceny i komentarze zadowolonych pacjentów.

 

Chirurgia oraz medycyna estetyczna są pasją dr Dotki, dla którego najważniejsze jest zadowolenie, komfort i dobro pacjenta.

W swojej pracy wykorzystuje, zarówno w chirurgii, jak i medycynie estetycznej najlepsze materiały, zapewniając bezpieczeństwo, miłą i przyjazną atmosferę oraz fachową opiekę lekarską.

 

Dr Marek Dotka wykonuje zabiegi z całego zakresu chirurgii ogólnej, proktologii, flebologii oraz medycyny estetycznej między innymi:

  • leczenie żylaków - metody klasyczne oraz laserowe
  • usuwanie zmian skórnych np. znamion, włókniaków, tłuszczaków itp. - metody klasyczne i laserowe
  • proktologia - np żylaki odbytu, szczelina odbytu itd.
  • leczenie przepuklin

 

 

 

 

 

dr Grzegorz Kierzynka

chirurg plastyk

 

Z dumą prezentujemy naszego specjalistę Chirurgii Plastycznej dr n. med. Grzegorza Kierzynkę. Dr n. med. Grzegorz Kierzynka jest specjalistą Chirurgii Plastycznej i Ogólnej. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu.

 

Chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną i esteczną zajmuje się od początku swojej drogi zawodowej. Od roku 2000 był związany z Kliniką Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie ukończył specjalizację z chirurgii ogólnej, obronił pracę doktorską oraz był zatrudniony kolejno na stanowisku asystenta, adiunkta i wykładowcy, prowadząc zajęcia dla studentów, a także dla lekarzy.

 

Od 2012 do 2016 roku odbywał szkolenie specjalizacyjne z chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Bydgoszczy. Od roku 2015 jest zatrudniony w prestiżowym, najstarszym w Polsce Oddziale Chirugii Plastycznej w Polanicy Zdroju, pracuje też w Poznaniu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki.

 

Ukończył liczne kursy z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii estetycznej dotyczących operacji nosa, uszu, powiek, twarzy, korekcji piersi, liposukcji, modelowania sylwetki, użycia przeszczepów tkanki tłuszczowej, oraz medycyny estetycznej (użycie toksyny botulinowej, wypełniaczy, kwasu hialuronowego, nici liftingujących). W swoim życiu chirurgicznym wykonał kilkanaście tysięcy operacji i zabiegów od małych i krótkich po rozległe i długotrwałe.

 

 

 

 

 

dr Jerzy Dotka

lekarz ortopeda

 

Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie pracuje na Oddziale Ortopedii Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego.

 

W codziennej praktyce szpitalnej zajmuje się m.in. leczeniem zachowawczym i operacyjnym urazów układu kostno - mięśniowego, chorób zwyrodnieniowych i przeciążeniowych stawów.

 

Poza oddziałem pracuje również w Izbie Przyjęć i Poradni Ortopedycznej. Uczestnik szkoleń zarówno objętych programem specjalizacji jak i dodatkowych kursów, m.in. USG narządu ruchu, zachowawczego i operacyjnego leczenia złamań, terapii preparatami regenerującymi. W klinice Medicalaser zajmuję się zabiegami regeneracyjnymi, które mają na celu wspomaganie procesu gojenia, regeneracji i naprawy uszkodzonych tkanek. Doktor zajmuje się również zabiegami przy użyciu lasera.

 

 

 

 

 

dr Karina Jurgielaniec

specjalista medycyny estetycznej

 

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im.K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz studia podyplomowe na kierunku Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Lekarska w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging.

 

W swojej pracy niezwykle dużą wagę przywiązuje do perfekcji wykonywanych zabiegów, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach oraz praktycznych kursach z zakresu medycyny estetycznej.

 

Swoją wiedzę z zakresu dermatologii oraz najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej poszerza w ramach konferencji i zjazdów towarzystw lekarskich.

 

W naszej klinice Pani Doktor Karina wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. Na pierwszym miejscu stawia na naturalność, umiar i zdrowy rozsądek.

 

Jak sama mówi: „ Pomagam moim pacjentom zatrzymać czas, aby mogli dłużej cieszyć się młodym wyglądem i dobrym samopoczuciem".

 

 

 

 

 

dr Agnieszka Kopeć

dermatolog

 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aktualnie pracuje Katedrze i Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Swoje umiejętności oraz doświadczenie poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach, kursach oraz warsztatach. Obecnie specjalizuje się w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

 

 

 

 

 

Tetiana Dron

kosmetolog

 

Ukończyła Uniwerystet Medyczny na Wydziale Lekarskim w Ługańsku oraz studia podyplomowe na kierunku Dermatologii Wenorologii i Medycyny Estetycznej.

 

Posiada duzą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie opartą na licznych szkoleniach w kraju i zagranicą.

 

Specjalizuje się w dobieraniu skutecznych, indywidualnych terapii skóry. W naszej klinice wykonuje zabiegi laserowe, zabiegi przy użyciu radiofrekwencji, depilacje laserową i inne.

 

Pomaga pacjentom zrealizować marzenia związane z ich wyglądem zachowując swój indywidualny wizerunek.

 

 

 

 

 

Kamila Pomykała

koordynator kliniki, kosmetolog

 

Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Zafascynowana możliwościami terapii z wykorzystaniem innowacyjnych technologii sprzętowych.

 

Specjalizuje się w zabiegach upiększających oraz w podologii. W pracy kosmetologa ceni sobie bezpośredni kontakt z pacjentem oraz ich satysfakcję z efektów.

 

W Medicalaser również odpowiada za bezpośredni kontakt z pacjentem, działania marketingowe oraz promocyjne. Pomaga w tworzeniu nowych rozwiązań które mają na celu podwyższanie standardów kliniki.

 

Priorytetem dla niej jest zadowolenie i satysfakcja Pacjentów. Na co dzień w pracy pomaga jej dobre nastawienie i życzliwość co skutkuje szerokim uśmiechem w kierunku każdego pacjenta.

Nasze

Zdjęcia